BİLGİ GÜVENLİĞİ
BİLGİ GÜVENLİĞİ

Akdeniz Pe-Tur Turizm A.Ş.

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

Akdeniz Pe-tur, bilgiyi son derece değerli bir varlık olarak kabul etmektedir. Bilgi; iş faaliyetlerimizin sürdürülebilmesi açısından kritik önem taşır ve uygun bir şekilde korunması gerekir. Akdeniz Pe-tur, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) ISO 27001 standartını uygulayarak biginin Gizlilik, Bütünlük, Erişebilirlik ile ilgili ortaya çıkabilecek riskleri ve bu risklerin etkilerini en aza indirmeyi amaçlar.

Veriler ve bilgiler bir taraftan mevcut süreçlerimizin,hizmetlerimizin sağlanması ve iyileştirilmesi, diğer taraftan da yeni iş sahalarının oluşturulması için temeldir. Veri ve Bilgi Güvenliğine verdiğimiz önem Akdeniz Pe-tur olarak bizlere müşterilerimize artı değer sağlayan yenilikçi hizmetler ve ürünler sunma imkanı verir. Bu nedenle Verilerin ve Bilgilerin doğru şekilde kullanılması ve yönetilmesi bizler için bir ön koşuldur. Aynı zamanda müşterilerimiz ve çalışanlarımız kendilerine ait verilerin şirketimizde güvenli bir şekilde kullanılmasının ve yönetilmesinin verdiği güveni bizzat hissetmektedirler.

Comdata Grup ve Comdata Teknoloji ve Müşteri Hizmetleri A.Ş., Verileri ve Bilgileri sorumluluk bilinciyle, yasalara uygun ve etik olarak doğru bir şekilde ele almayı görev edinir ve bu amaçla kurumsal bir Veri ve Bilgi yönetmeliği benimser. Comdata Grup ve Comdata Teknoloji ve Müşteri Hizmetleri A.Ş.’nin her çalışanı işlediği Verilerin ve Bilgilerin yasalara uygun ve etik olarak doğru bir şekilde ele alınmasından ve bunların güvenliğinden sorumludur.

Ayrıca Comdata Grup ve Comdata Teknoloji ve Müşteri Hizmetleri A.Ş., Bilgi Güvenliği amaçlarını etkili ve verimli bir şekilde uygulamak için bir Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) şeklinde olan sistematik bir yaklaşımdan faydalanır. Bunun amacı iş süreçlerini desteklemek, sürekliliğini sağlamak ve bilgileri mevcudiyet, dürüstlük ve gizlilik açısından korumaktır. Comdata Grubunun BGYS sistemi aynı zamanda Bilgi Güvenliğini sağlamak için ISO/IEC 27000 norm listesinin uluslararası olarak tanınan standartlarını baz alır. Comdata Teknoloji ve Müşteri Hizmetleri A.Ş. de Comdata Grup Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemini benimsemekte ve uygulamakta olup, ayrıca kendi içerisinde işlettiği bu sistemi ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi standartı kapsamında aktedite kurumlarca belgelendirmektedir.

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikamız

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.